Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Zdeňka Michnová - cukrářské potřeby
Komenského 1275
75701 Valašské Meziříčí
tel: +420 724 380 975
napište nám

NOVINKY

arr3Úprava ceny přepravy PPLPřepravce PPL od listopadu výrazně zdražuje své služby. Proto jsme i my nuceni cenu přepravy u PPL... arr3Marcipánové figurky10.9.2018 - Doplněny zásoby marcipánových figurek jako např. krteček, autíčko, beruška, kočička,... arr3Platba platební kartou NOVĚ také na e-shopu26.4.2018 - máme novou platební metodu na našem e-shopu,  a to možnost platit platební kartou a také... arr3PME perleťové spreje12.10.2017 - perleťové spreje od firmy PME jsou nyní za výhodnou cenu, najdete ZDE.... arr3NOVINKA - cukrářské špičky Twist-Twist25.3.2017 - nově nabízíme cukrářské špičky Twist-Twist od firmy JEM. Najdete je ZDE. Tyto úžasné...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 

 


Cukrářské kurzy » Pětidenní kurzy

KONÁNÍ VŠECH KURZŮ JE DO ODVOLÁNÍ POZASTAVENO! TERMÍNY NOVÝCH KURZŮ ZATÍM NEJSOU ZNÁMY. PRŮBĚŽNĚ PROSÍM SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ A FACEBOOKOVÉ STRÁNKY.

Jako jediní v ČR a SR jsme prodejní a školicí jednotkou, která je certifikovaná anglickou společností PME.  Našim certifikovaným školitelem je paní Zdeňka Michnová.

Nabízíme Vám školicí program PME Professional diploma, které vytvořila prestižní a světově známá anglická společnost PME. Tyto kurzy jsou pořádány po celém světě a my jsme hrdí na to, že tento školící program můžeme nabídnout také Vám! Jedná se o tři na sobě nezávislé moduly:

  • Sugarpaste Module (Práce s potahovací a modelovací hmotou)
  • Sugar Flowers Module (Modelované květiny)
  • Royal Icing & Piping Module ( Královská glazura a zdobení trezírovacími špičkami)

Každý modul obsahuje 5 lekcí, kažád lekce trvá 5 hodin (celkem tedy 25 výukových hodin).. Kurzy jsou vhodné i pro začátečníky.

Tyto kurzy jsou navrženy obzvláště pro každého, kdo se připravuje na výrobu a případný prodej dortů pro rodinu a známé anebo pro také obchodní účely. Kurz je kombinací základních technik a kreativních stylů, které jsou kombinované s profesionálním obchodním přístupem. Naučíte se a pochopíte obchodní triky, základy pro kalkulaci ceny, obchodní zásady a požadavky! Každá lekce obsahuje teoretickou část (cca 30 minut) a praktickou část.

Každý kurz je podpořen barevnou učebnicí. Po úspěšném absolvování kurzu získá účastník certifikát od anglické společnosti PME.

Každý modul je zcela odděleným kurzem, a není nutné absolvovat všechny tři moduly. Jestliže však účastník absolvuje všechny tři moduly (v jakémkoliv pořadí a časovém rozsahu), získá na konci třetího modulu také PME Master Certtificate (Certifikát mistra).

****************************************************************************************************************